Gabinet Neurologopedyczny - Neurologopeda, Logopeda w Szczecinie - neurologopeda-szczecin.pl Specjalista neurologopeda, logopeda w Szczecinie. Diagnoza i terapia afazji, zaburzeń mowy i komunikacji. Terapia indywidualna i rodzinna, wizyty domowe. http://neurologopeda-szczecin.pl/index.php/gabinet.html Wed, 27 May 2020 02:18:16 +0000 Joomla! 1.5 - Open Source Content Management pl-pl Szanowni Państwo http://neurologopeda-szczecin.pl/index.php/gabinet/47-szanowni-pastwo.html http://neurologopeda-szczecin.pl/index.php/gabinet/47-szanowni-pastwo.html Witam na stronie internetowej mojego Gabinetu Neurologopedycznego i zapraszam do zapoznania się z zakresem proponowanych usług, jak również z materiałami dotyczącymi zagadnień logopedycznych zgromadzonych na stronie.

Oferta terapeutyczna skierowana jest zarówno do dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych.

W ramach pracy z pacjentem oferuję terapię indywidualną i rodzinną. Przyjeżdżam również na wizyty domowe lub jeśli istnieje taka potrzeba - do szpitala czy ośrodka opiekuńczego, w którym pacjent aktualnie przebywa.

Terminy wizyt, po uprzednim kontakcie telefonicznym, dostosowane indywidualnie do każdego pacjenta.

Moje wieloletnie doświadczenie w pracy utwierdza mnie w przekonaniu, że nie ma przypadków beznadziejnych, każdy może uzyskać konkretną pomoc, jeśli się tylko o taką pomoc zwróci. Pozytywne nastawienie do terapii, systematyczna praca pacjenta, silna motywacja i zaangażowanie osób najbliższych w proces rehabilitacji, przynoszą naprawdę nieoczekiwane rezultaty.

mgr Lidia Łukaszewicz

]]>
mardrog@gmail.com (Administrator) gabinet Tue, 06 Apr 2010 13:50:06 +0000